Technológie VM

Free-Tex sandwichFREE-TEX sandwich

FREE-TEX membrána, ako sandwich troch špeciálnych paropriepustných vrstiev a jednej vodeodolnej vrstvy, spolu s medzipodšívkou a usňovým zvrškom obuvi tvorí dokonalé riešenie optimálnej klímy vo vnútri obuvi. Zaisťuje tepelnú izoláciu, paropriepustnosť a vynikajúcu vodeodolnosť.

Free-Tex membránaFREE-TEX membrána

Optimálna kombinácia priedušnosti a tepelnej izolácie udržuje nohy v teple a suchu, a to aj pri neočakávaných zmenách počasia. Obuv je trvalo nepremokavá a preto neprepúšťa vlhkosť z vonkajšieho prostredia.

Free-TexFREE-TEX

FREE-TEX membrána, zložená z vysoko odolných vrstiev textílií, ktorej 100% nepremokavosť je zaistená špeciálnou technológiou, podlepením a zváraním švov.

KevlarKEVLAR

Protiporezný 100% KEVLAR Špeciálne vnútorné podšívky, 100%KEVLAR s plošnou hmotnosťou 650g/m2. Zaisťuje v niekoľkovrstvovom použití odolnosť proti porezaniu motorovou pílou.

AIR MESH

AIR MESH

Podšívkový materiál s nasiakavou schopnosťou, paropriepustný, oderuvzdorný, spĺňajúci všetky hygienické normy, je použitý takmer na celej kolekcii obuvi značky VM. Materiál zaručuje maximálny komfort.

 

Technológie VM

S3 Buffalo fullgrain heavy printed

Upper LEATHER

S3 Buffalo fullgrain heavy printed Vode odolný, lícový, vrchnýmateriál v hrúbke 2,0-2,2 mm, spĺňajúce tie najnáročnejšie požiadavky ťažkého priemyslu a požiadavky všetkých súčasnýchnoriem.

 materiály typu Pull-up, cow grain, nappa, crazy horse

Upper LEATHER

Široká škála farieb a prevedenia týchto materiálov, ako sú plnolícé materiály typu Pull-up, cow grain, nappa, crazy horse a pod. svojimi prírodnými vlastnosťamivyzdvihujú kvalitu dodávanej obuvi na jej najvyššiu možnú úroveň.

triedené usne tej najvyššej kvality

Upper LEATHER

Lícové, česané, hovädzie nubuky triedené usne tej najvyššej kvality, dodávané v hrúbkach 2,0-2,2 mm a 2,2-2,4 mm, sú vybranými materiály pre obuv tej najvyššej kvality, s tými najprísnejšími požiadavkami. Obuv vyrobená z týchto materiálov dosahuje až 3-násobne dlhšie úžitkové doby než u bežne dostupnej obuvi, vyrobenej z korigovaných či štiepaných materiálov.

Velury a štiepenky

Upper LEATHER

Velury a štiepenky. Široká škála velúr, prípadne štiepaných usní v tej najvyššej kvalite, zaručujú maximálne pohodlie dodávané obuvi. Obuv s perforovanými dielcami v kombinácii s priedušným textilom zaručuje celkovú ľahkosť a priedušnosť všetkých dodávaných vzorov.

CORDURA

SYNTHETIC

CORDURA syntetický materiál Cordura, ako materiál paropriepustný, vodovzdorný, odolný proti oderu a pretrhnutiu, je v koliesku obuvi VM použitý často ako kombinační materiál spolu s lícovými materiálmi a nubuku.

 
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 1 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

X